Dreamica Fórumos Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözöllek Vendég!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+2
A Káosz
Lorcan MacAllister
6 posters
SzerzőÜzenet
Lorcan MacAllister

Lorcan MacAllister


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. May. 25.
Age : 35

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:24 am

Csevegő, azaz mindenféle témák helye, betartva a fórumetikettet, amelyre Kasza mester igencsak allergiás Very Happy
Vissza az elejére Go down
A Káosz

A Káosz


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. May. 27.

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 8:18 am

Üdv mindenki!

Aki szeretne mesélést, az zaklasson PM-ben nyugodtan, vagy a kollegám is vállal mesélést.

A Káosz maga
Vissza az elejére Go down
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:26 am

Sziasztok!

Egy gyors kérdés jutott eszembe, ha valaki hozzászólása időben az utolsó és azt szerkeszti (mivel fórum etikett alapján új hozzászólást nem ír, mert az már flood lenne) akkor azt a fórum "új üzenet"-nek jelzi és pirossal kiemeli?
Vissza az elejére Go down
Hughes Ravenco

Hughes Ravenco


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. May. 26.
Tartózkodási hely : Éppen utánad nyomozok.

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 12:58 am

Na jó egy fontos kérdés! Mi történt az oldallal? Már több mint két hete totális inaktivitást tapasztalok....
Vissza az elejére Go down
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 1:08 am

Úgy szint. Admin urat sem érem el... csak arra tudok gondolni, hogy kitört a nyár.
Vissza az elejére Go down
A Herceg

A Herceg


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Age : 45

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 3:00 am

Wolfheart: Nem új üzenetként jelzi, csupán a hozzászólás végén megjelenik egy felirat hogy XY utoljára ekkor módosította a hozzászólást, de nem újként küldi el.

Az admin úr pedig nemrég gyógyult meg egy makacs betegségből, azért nem jelentkezett itt sem. Másfelől pedig, szükség esetén nekem is írhattál volna, én azonnali összeköttetésben állok a Lorddal.

Ravenco: Igen, sajnos valóban ez történt, de azért már igyekszünk megosztani az oldal felügyeletét.
Vissza az elejére Go down
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 7:16 pm

Köszi a választ! Csak érdeklődtem a hogy léte felől, mert msn-n se láttam. Jobbulást neki. Kaszás urat várom még, hogy folytatódjon a kaland Smile

Ha már csevegő: Látta valaki a Reneszánsz c. animációs noir filmet? Bár én régen láttam de nagyon tetszett.
Vissza az elejére Go down
A Herceg

A Herceg


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Age : 45

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 3:11 am

Igen, emiatt kellett nélkülöznöd őt msn-en is, de most már ha jól látom, azért fent leledzik Very Happy Kaszás úr meg éppen, arat, szóval nem ér rá, de majd jön ő is.

Még nem, de már többen ajánlották, szóval lehet hogy megnézem. Azt mondod jó film?
Vissza az elejére Go down
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 3:57 am

Magával ragadó a látványa, mondjuk amennyire üt a kép annyival laposabb a sztorija. De mindenképp érdemes sztem megnézni, lehet holnap én is megnézem...
Vissza az elejére Go down
Lord Theodore Rockheart
Admin
Lord Theodore Rockheart


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. May. 24.

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:04 am

Lebetegszem, és behal a fórum? Hát ez nagyon aranyos... Két hétig egy szó nem sok, annyi sem jelent meg a témákban, és ennek szerintem érdektelenség szaga van. Mikor felnéztem, láttam, hogy két hétig senki nem írt a fórumra, gondoltam akkor ennek ennyi volt, most meg idejövök, és azt látom, emberek írogatnak a csevegőbe. Mi a helyzet? Nélkülem már játszani sem lehet? Karakterek közötti interakciók simán lehetségesek: Nézzétek meg, Angel és Lorcan milyen jól eljátszottak kettesben! Mégis mindenki rám várt... Ez megtisztelő, de ugyanakkor... Nos... Öhm... Lesz még, hogy elveszek, és akkor mi lesz? Na mindegy... Most el kell döntsem mi legyen a fórummal...

Utóirat: Hétfő reggel óta rengeteget vagyok msn-en, mégsem akadtunk össze? Vagy esetleg nem tudja senki az e-mail címem? Gyerekek, az ég szerelmére, ha akartatok volna, elértetek volna... -.- Én meg a negyven fokos lázammal lehet e-mailre azért válaszoltam volna, az nem kíván annyi figyelmet, mint hogy fórumon mesélgessek és játsszak.
Vissza az elejére Go down
https://dreamica.hungarianforum.net
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:18 am

Jó uram én Kaszás úrra várok, de lehet folytatom a sztorit Smile
Lehet pont elkerültük egymást Msn-n.

Remélem azért már nincs semmi bajod. Ki derült, hogy mi volt a betegség oka?
kis anekdota: Szüleim mai napig emlegetik mikor taknyom nyálam folyt és lázas voltam és első éves voltam az egyetemen. Mondták hogy menjek el orvoshoz és ne menjek vissza Pécsre. Reakció: Majd felmegyek a Gépész-Villamos kollégákhoz nekik mindenre van gyógyszerük. Így is történt és egy jó fajta feles szilvapálinkától minden bajom elmúlt Smile
Vissza az elejére Go down
Lord Theodore Rockheart
Admin
Lord Theodore Rockheart


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. May. 24.

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:30 am

Csak hogy értsd: Annyira azt hittem, hogy elhalt a fórum, hogy elkezdtem dolgozgatni egy újon...
Vissza az elejére Go down
https://dreamica.hungarianforum.net
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:53 am

Akkor meg kell mutatni, hogy élünk Smile

Szeretnék kérni mindenkit akinek van kedve, írja már le, ki milyen szerepjátékal játszott eddig (online és offline egyaránt).
Gyerekek mutassuk már meg Admin úrnak hogy nem kéne temetni a fórumot...
Vissza az elejére Go down
A Herceg

A Herceg


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Age : 45

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 7:31 am

Azért be kell látnia mindenkinek, van abban valami amit Theo mond, és nem véletlen mondja. Lehet hogy kissé szörnyen hangzik, még így kimondva is, de tényleg eléggé kihaltunk, és ebből én sem vonom ki magam, mert nekem is ugyanannyi hibám ez mint nektek, és mint a játékosoknak. De nézzük csak meg ki hova lett?

Rajtad kívül nem nagyon akad bejelentkező Jack, ez egy szomorú tény, és a mesélőknek sem akad sok dolguk.
Vissza az elejére Go down
A. A. "Jack" Wolfheart

A. A.


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. May. 28.
Age : 37
Tartózkodási hely : Kecskemét

Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 8:40 am

egyetértek! De nem győzöm hangsúlyozni, hogy nyár van...

És Isten éltesse Démonfattyúnkat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő    Csevegő                 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dreamica Fórumos Szerepjáték :: Általános (OOC) :: Csevegő-
Ugrás: